אליהו ביטוח

חברת הביטוח אליהו נוסדה בשנת 1966 על ידי שלמה אליהו. עם היווסדה חברת אליהו הייתה חברת הביטוח הראשונה בישראל לה הוענק רישיון מבטח. תוך תקופה קצרה במיוחד הפכה החברה לגורם משפיע בתחום הביטוח בארץ.

כיום החברה עוסקת בענפי ביטוח רבים תוך מתן שירות מקצועי, לחברה גב כלכלי רחב היקף וקשרים טובים עם מבטחי המשנה המובילים בשוק הביטוח העולמי.

האסטרטגיה העסקית של החברה מתבססת על הקשבה לצרכי הלקוחות בכל ענפי הביטוח, החברה בוחנת היטב כל סיכון באמצעות סקר חיתומי במטרה להעריך כל העת את צרכי הלקוחות. שיווק מוצרי הביטוח של החברה נעשה על ידי סוכני ביטוח בפריסה ארצית.

ביטוחי הדירה של חברת הביטוח אליהו

חברת הביטוח אליהו מציעה לקהל לקוחותיה שירות מתקדם של ביטוח דירה, לפוליסת הביטוח קוראים ביטוח מושלם לבית והוא נבנה לאחר הבנת הצרכים של בעלי בתים ודירות.

פוליסת הביטוח בית מושלם של חברת הביטוח אליהו מקנה למבוטח אפשרות להגן על משפחתו ועל עצמו מפני הסיכונים אליהם הם חשופים כמחזיקי דירת מגורים בין אם היא בבעלותם ובין אם היא בבעלות אדם אחר (שכירות).

פוליסת ביטוח זו כוללת ביטוח מבנה שמכסה על נזקי מבנה, מדובר על מערכות סולאריות, צנרת הבית, מערכות החשמל, הביוב וכדומה. ביטוח התכולה מכסה על נזק שנגרם לחפצים כגון ציוד אלקטרוני, שמשות, כיורים וכדומה הנמצאים בבית.

במסגרת הביטוח ישנן תוספות כגון ביטוח תכשיטים ודברי ערך, ביטוח אופניים, ביטוח חברות כלפי הציבור וביטוח חבות המעבידים.

חברת הביטוח אליהו מציעה גם ביטוח בתים משותפים, פוליסה זו נועדה להבטיח מקור מימון לשיפוצים נחוצים בבניין המשותף. פוליסת ביטוח זו כוללת ביטוח מבנה, ביטוח חבות כלפי צד שלישי, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח כספי ועד הבית, ביטוח הנדסי למתקני ההסקה והמעליות וביטוח הוצאות משפטיות.

ביטוח עסק

חברת הביטוח אליהו מציעה לעסקים ביטוח עסק ייחודי אשר נקרא ביטוח מושלם לעסקים. ביטוח עסק זה מציע למבוטח ליהנות מכיסויים נרחבים כגון ביטוח המבנה והמערכות המהוות חלק מהמבנה, ביטוח תכולת המבנה הכולל שברי זכוכית, קלקול תכולת מקררים וכדומה.

כמו כן, הביטוח המושלם לעסק מציע כיסוי על אובדן רווח גולמי עקב צמצום המחזור או הגדלת הוצאות התפעול, כיסוי מפני סיכוני פריצה ושוד, ביטוח רכוש בהעברה, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח כספים בהעברה, ביטוח כספים בכספת, ביטוח חבות כלפי צד שלישי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נאמנות, ביטוח נזקי טבע ורעידות אדמה, ביטוח אש מורחב, ביטוח סיכוני טרור, ביטוח אחריות מקצועית ועוד.

ביטוח עבודות הנדסיות

חברת הביטוח אליהו מציעה לקהל לקוחותיה ליהנות מביטוחים שונים לעבודות קבלניות, למשל : ביטוח עבודות קבלניות יספק כיסוי על רכוש, חבות כלפי צד שלישי וחבות מעבידים. כיסויים אלו הם העיקריים להם נזקקים קבלנים על מנת להגן על עצמם מבחינה ביטוחית.

ביטוחים נוספים הם ביטוח ציוד מכני הנדסי, ביטוח מערכות ממוחשבות וביטוח שבר מכני. כל קבלן רשאי לבחור את הביטוח המתאים לו ביותר בתחום בו הוא עוסק ועל פי סיכוני המקצוע.

ביטוחים נוספים של חברת הביטוח אליהו

חברת הביטוח אליהו מציעה מגוון רחב של ביטוחים ייחודיים אך אל לנו לשכוח כי היא מספקת גם את הביטוחים הבסיסיים להם כולנו זקוקים כגון ביטוחי הרכב השונים כגון ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב וביטוח צד ג'.

כמו כן, חברת הביטוח אליהו מספקת שירותי ביטוח רבים כגון ביטוח חיים, ביטוח נכות מתאונה, ביטוח מוות מתאונה, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד ועוד.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום