ביטוח איילון

חברת הביטוח איילון נוסדה בשנת 1976 על ידי לוי יצחק רחמני, את החברה הקים באמצעות חברת שלמה רחמני ובניו וחברת הביטוח "ניו זילנד". חברת שלמה רחמני ובניו היא סוכנות ביטוח ותיקה, היא פעילה בתחום הביטוח כבר 86 שנים. חברת איילון מעסיקה כ–550 עובדים בחמישה סניפים ברחבי הארץ. כמו כן, היא מפעילה כ- 1,200 סוכנים וסוכנויות ביטוח.

בין שורות לקוחותיה נמנים חברות קבלניות כגון מנרב, א. דורי, רמט, התעשייה האווירית, עיריות גדולות כגון עריית רמת גן, עריית תל אביב, עריית באר שבע, משרדי עורכי דין, לשכת סוכני הביטוח ועוד המון.

חברת הביטוח איילון מאמינה כי אופיו המיוחד של ענף הביטוח מחייב התבססות על אמון מוחלט בין הצדדים לעסקה. לכן, החברה מטפחת את ההון האנושי שבה ואת האופי המשפחתי שתמיד היה לה.

אילו שירותי ביטוח חברת איילון מספקת?

חברת הביטוח איילון היא בין חברות הביטוח הותיקות בארץ. החברה מספקת שירותי ביטוח רחבים ורבים, ראשית נציין את הביטוחים הסטנדרטיים אותם החברה מציעה אז נרחיב בעניין ביטוחים ייחודיים יותר לחברה.

הביטוחים אותן מספקת חברת איילון הם:

  • ביטוח חיים: מדובר על כיסוי לאירועים ביטוחיים הנובעים משלל סיבות כגון נכות, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, מוות, נכות וכדומה. ניתן לעשות ביטוח חיים בתוכנית ביטוח ריסק או בתוכנית חיסכון.
  • ביטוחי רכב: חברת איילון מציעה לקהל לקוחותיה ביטוחי רכב כגון ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. לביטוח צד ג' בחברה קוראים ביטוח רכב רכוש.
  • ביטוח דירה: מדובר על פוליסת ביטוח סטנדרטית הכוללת ביטוח תכולה וביטוח מבנה.
  • ביטוח עסק: חברת הביטוח מספקת מענה ביטוחי לעסקים בסדרי גודל משתנים ובהתאם לצרכי המשרד.

ביטוח בריאות של חברת הביטוח איילון

חברת הביטוח איילון מספקת שירותי ביטוח בריאות מן הגבוהים בשוק הביטוח. החברה מציעה ביטוח בריאות משלים לזה של חוק הבריאות הממלכתי. כמו כן החברה מציעה ביטוח תרופות למימון תרופות שאינן בסל הבריאות וביטוח נסיעות לחו"ל מותאם על פי סוג הנסיעה.

חברת הביטוח איילון מספקת מענה למבוטחי הבריאות באמצעות מרכז שירות לקוחות ייחודי בו יכולים בעלי פוליסות בריאות לקבל מענה טלפוני בכל שעות היממה ולהתייעץ לגבי נושאים הקשורים לפוליסה. לקוחות פוליסת הבריאות יוכלו לקבל מידע אודות מצב תיק הביטוח, ניתוחים אשר אמורים להתקיים ואף מענה למבוטחים בנושאי ביטוח שונים.

אפשרות נוספת במסגרת ביטוח הבריאות היא פוליסת ביטוח אישפוזית. מדובר על כיסוי כספי למצבי אשפוז שעולים על 3 ימים ואינם עולים על שנה, הכיסוי הוא עד 300 שקלים ליום אשפוז.

ביטוח עבודות הנדסיות של חברת הביטוח איילון

חברת איילון מספקת ביטוחים ייחודיים בתחום ההנדסה וזה למעשה מה שמבדיל אותה מחברות ביטוח רבות אחרות. החברה מציעה שלל ביטוחים וביניהם:

  • פוליסת הקמה: מדובר על ביטוח אשר מכסה על פרויקטים הנמצאים בשלב הקמה או בהרחבות מפעלי תעשייה, ביטוח זה כולל תקופת הרצה בפועל.
  • פוליסת ביטוח אחריות המוצר לקבלנים: מדובר על ביטוח אשר מכסה על אחריות הקבלן בגין פגמים המתגלים לאחר מסירת פרויקט.
  • פוליסת עבודות קבלניות: כיסוי על פרויקט בניה או תשתית, ביטוח זה כולל כיסוי בגין אחריות לצד ג' וחבות מעבידים.
  • פוליסת ביטוח מציוד מכני הנדסי: ביטוח זה מספק כיסוי על נזק תאונתי לציוד עבודות עפר, עבודות בניה ועבודות תשתית. מדובר על ציוד נייח ונייד כאחד.
  • פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים: פוליסה זו מספקת כיסוי על אחריות הקבלנים עבור פגמים שנגרמו כתוצאה מפעילות מקצועית לקויה.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום