ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר הוקמה בשנת 1994 כשהיא למעשה החלוצה בתחום הביטוח הישיר. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות ומוצרים הניתנים לרכישה באופן ישיר בטלפון או באתר האינטרנט שהושק בשנת 2007.

חברת ביטוח ישיר זכתה בשנת 2009 בתחרות של המרכז הישראלי לניהול במקום הראשון בקטגוריית שירות לקוחות, בקטגוריית מקצוענות וחדשנות בשירות לקוחות וכמובילת שינויים. זכייה זו דירגה את חברת הביטוח כאחת מהחברות המובילות בשוק הביטוח בארץ.

חברת ביטוח ישיר מציגה צמיחה מתמדת בתוצאות העסקיות שלה. המחזור השנתי שלה עומד על כמיליארד שקלים ויציבותה הכלכלית הופכת אותה לכדאית עבור הלקוחות הקיימים והחדשים בפרט.

תחומי הפעילות של חברת ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר עם הקמתה החלה למכור פוליסות ביטוח רכב ופוליסות ביטוח דירה. בשלב מאוחר יותר נכנסו לתחומי פעילות החברה עוד ביטוחים רבים כגון ביטוח עסק, ביטוח נסיעות, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא ועוד.

כמו כן, קבוצת ביטוח ישיר השקעות פיננסיות בע"מ מחזיקה בחברת אשראי צרכני בשם מימון ישיר. חברת מימון ישיר מספקת מענה לעסקאות משולבות אשר מעניקות תשובה מימונית להלוואות רכב. החברה מספקת שירותים רבים כגון ליווי חוץ בנקאי וסיוע בתהליך חיפוש רכב.

על ביטוחי הרכב של חברת ביטוח ישיר

חברת ביטוח ישיר שמה לה לדגל לספק שירותים גבוהים בתחום ביטוחי הרכב השונים. מאז שהחברה הוקמה תחום זה התפתח רבות וכיום התנאים המוצעים בחברה הם מן הטובים במשק. ביטוח חובה הוא הביטוח אותו חייב כל נהג לעשות כדי שיוכל לנהוג ברכב. מחיר הביטוח נקבע על ידי חברות הביטוח על פי קריטריונים ושיקולים רבים כגון גיל הנהג, תאונות שעבר, מספר שלילות שהיו לו, סוג הרכב, נפחו וכדומה.

חברת ביטוח ישיר מספקת שירות מהיר ונוח של הנפקת תעודת ביטוח חובה לרכב. כמו כן, במסגרת הביטוח המקיף מציעה החברה שירותים נוספים כגון שירותי דרך וגרירה, שירותי רכב חלופי, תיקון שמשות, רכב חלופי במקרים של אובדן גמור וביטוח אשר מספק כיסוי לנהג צעיר לארבעה ימים (מיועד לחיילים בסופי שבוע).

סוגים נוספים של ביטוח

  • ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מכסה על הוצאות רפואיות כגון טיפול רפואי, תרופות, ניתוחים ואשפוז בעת השהייה בחו"ל. חברת ביטוח ישיר מספקת מגוון רחב של ביטוחי נסיעות כדי להבטיח לכל לקוח ביטוח מותאם אישית.
  • בתחום ביטוחי הדירות יש כיום התפתחות רבה בחברת ביטוח ישיר. הביטוח מורכב מביטוח תכולה וביטוח מבנה, ביטוח התכולה מספק כיסוי לתכולת הבית כולל מכשירי החשמל וביטוח המבנה מספק כיסוי על המבנה עצמו כולל הקרקע עליו המבנה יושב.
  • ביטוח עסק הוא ביטוח מבנה ותכולה המורכב מהבנת הצרכים בעסקים. ביטוח עסק של ביטוח ישיר נועד לתת מענה ביטוחי למקרים בהם העסק נפגע מכל סיבה שהיא. בחברת ביטוח ישיר מבינים כי עסק הוא מקור פרנסה ולכן המענה הביטוחי במסגרת ביטוח זה הוא רחב.
  • ביטוחים נוספים אותם מספקת חברת ביטוח ישיר : ביטוח חיים, ביטוח חיים למשכנתא, ביטוח מחלות ותאונות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח בריאות ועוד.

אילו יתרונות יש בביטוח עם חברת ביטוח ישיר?

חברת ביטוח ישיר הינה חברה מתקדמת ברמת השירות. החברה שואפת לתת מענה אלקטרוני לתקשורת עם הלקוחות, שירות שמאפשר לתת ולקבל את כל המידע על הביטוחים השונים בטלפון או באתר האינטרנט.

כיום, חברת ביטוח ישיר מספקת שירות מהיר ויעיל באמצעות המייל, הטלפון ואתר האינטרנט ומשירות זה הלקוח רק מרוויח. החברה משלמת פחות כספים על כוח אדם והוצאות נוספות והלקוח נהנה ממחירים נמוכים במיוחד וזאת ללא שהשירות שהוא מקבל נפגע בעקבות זאת.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום