ביטוח 9000000

חברת ביטוח 9000000 היא חברת בת של חברת ביטוח ישיר. בתחילת דרכה החברה מכרה פוליסות ביטוח רכב וביטוחי דירה. כיום ניתן לרכוש אצל החברה ביטוחים רבים ומיני ביטוחים המוצעים בשוק.

חברת ביטוח 9000000 הוקמה בשנת 1994 ובמהלך השנים הפכה להיות אחת מחברות הביטוח המובילות בישראל, החברה הובילה את המהפכה בשוק הביטוח כשהציעה שירותים חדשניים וסטנדרטים חדשים של שירות לקוחות. כמו כן, המחירים בחברה כדאיים במיוחד ללקוח וזאת בעקבות שיפור וייעול השירותים המוצעים.

יתרונות ביטוח אצל חברת 9000000

לביטוח בחברת 9000000 יתרונות רבים על ביטוחים בחברות אחרות. החברה מציעה לקהל לקוחותיה שירות טלפון מתקדם אשר מספק שירות טלפוני בכל שעות היממה ולכל קהל הלקוחות.

חברת הביטוח 9000000 השיקה אתר אינטרנט אשר מספק ללקוחות לרכוש פוליסות ביטוח בצורה הנוחה והאמינה ביותר. רכישת פוליסה דרך אתר האינטרנט חוסכת ללקוח את עמלת הסוכן וכך יכול הלקוח ליהנות מתנאים ייחודיים וממחירים נמוכים במיוחד בהשוואה לחברות אחרות. כמו כן, אתר האינטרנט מאפשר ללקוח לעקוב אחר הפוליסה שלו בצורה הויזואלית הנוחה ביותר.

מחירי חברת הביטוח 9000000 לא קבועים וכך כל לקוח יכול ליהנות ממחיר המותאם לו באופן אישי, לחברה גב כלכלי חזק במיוחד וכך הלקוחות יכולים להיות סמוכים ובטוחים שבבוא העת הם ייהנו מהכספים שמגיעים להם.

על ביטוחי הרכב של חברת הביטוח 9000000

ביטוחי רכב הם אולי הביטוחים הנפוצים ביותר. קודם כל כי חלקם הם בגדר חובה (ביטוח חובה) ושנית כל משום שהסיכוי להיפגע בכבישים גדל משמעותית בעשור האחרון.

ביטוח חובה של חברת 9000000 נקבע על פי קריטריונים רבים כגון גיל הרכב, גיל הנהג, נפח המנוע, עבר הנהג וכדומה. חברת הביטוח 9000000 מציעה ללקוחותיה שירות ביטוח חובה מהיר במיוחד, למעשה, מרגע התשלום על הביטוח ועד שהתעודה תהיה בידכם יעבור רק כמה שעות.

ביטוח מקיף לרכב הוא לא ביטוח חובה אך הוא מומלץ. מדובר על כיסוי כספי במקרים של גניבה, הרס או פגיעה ברכב. חברת הביטוח 9000000 מציעה לקהל לקוחותיה שירותים רבים כגון תיקון שמשות, שירות רכב חלופי, שירותי גרירה ואף שירותי טסט.

ביטוח צד ג' הוא ביטוח המספק כיסוי על נזק שנגרם על ידי המבוטח לצד ג', מדובר על כיסוי חלקי שכן במסגרתו יש השתתפות עצמית של המבוטח.

אילו ביטוחים נוספים מספקת חברת הביטוח 9000000?

בעבר חברת הביטוח 9000000 הציעה לקהל לקוחותיה רק ביטוחי רכב וביטוחי דירה. כיום החברה מספקת מגוון רחב של ביטוחים חשובים כגון :

ביטוח חיים: ביטוח זה כולל בתוכו סעיפים רבים. יש ביטוח חיים למשכנתא, יש ביטוח מחלות ותאונות, ביטוח למקרי מוות וכדומה. בשונה מחברות ביטוח אחרות חברת הביטוח 9000000 מחשבת את גילו של המבוטח על פי גיל יום הולדתו ולא חצי שנה קודם לכן.

ביטוח בריאות: מדובר על שירותי בריאות נוספים לשירותי הבריאות הממלכתיים. החברה מספקת ללקוח מידע אודות זכויותיו הרפואיות לכל אורך תקופת הביטוח. כמו כן, החברה זולה ב- 30% מחברות ביטוח אחרות בתחום זה.

ביטוח תאונות אישיות: מדובר על כיסוי במקרי נכות, פגיעה, אשפוז או מוות. חברת הביטוח מספקת מענה כספי מהיר הנחוץ כל כך בעיתים אלו. הפיצוי אינו מקוזז ממקומות אחרים בביטוח. יתרונות ביטוח תאונות אישיות אצל חסרת הביטוח 9000000 הם בכך שהפיצוי הכספי משולם במהרה, ההתאמה לביטוח נעשית באופן אישי ואין צורך לעבור בדיקות רפואיות כדי לעשותו.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום