דקלה ביטוח

חברת הביטוח דקלה הינה חברת ביטוח פרטית אשר נמצאת בבעלותו מור הר השקעות בע"מ הנשלטת באופן מוחלט על ידי הראל השקעות. עיסוקה העיקרי של חברת הביטוח דקלה הוא ביטוחי בריאות קבוצתיים ופרטיים, תחום זה חולש על פני נושאים רבים לרבות ענף התאונות האישיות, המחלות הקשות, התרופות וסוגי האשפוז למיניהם.

שמה המקורי של חברת הביטוח הוא וריטס חברה לביטוח ימי בע"מ, היא הוקמה בשנת 1976 כחברה פרטית ועסקה בביטוח הובלות. שם החברה שונה בשנת 1980 ומאז היא גם עוסקת בביטוחי בריאות.

חזון חברת הביטוח דקלה הוא מתן שירות ברמה הגבוהה, המקצועית והמהירה ביותר תוך שמירה על השגת מטרות החברה והפיתוח האישי של העובדים בה. כמו כן, החברה פעילה בקהילה מתוך אמונה כי מעורבות חברתית מחזקת את הערכים ואת תחושת השייכות של החברה ועובדיה.

על ביטוחי הבריאות של חברת הביטוח דקלה

ביטוח הבריאות של חברת דקלה הוא ביטוח בריאות פרטי מקיף אשר מהווה כיסוי לכל הטיפולים אשר אינם כלולים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי. פוליסת ביטוח בריאות מורכבת מכמה פוליסות :

חיים חדשים מורחב: פוליסת ביטוח זו נועדה לתת מענה למצבים של טיפולים מיוחדים בחו"ל או ניתוחים, במסגר הביטוח כלולות גם תרופות מיוחדות. מדובר על כיסוי של בדיקות פתולוגיות, שכר מנתח, חדר ניתוח, כיסוי הוצאות של הבאת מומחה מחו"ל, שיפוי על רכישת תרופות מיוחדות, כיסוי לניתוחי השתלה כגון השתלת כבד, לב, ריאה, מח עצם ועוד.

ביטוח תרופות: פוליסת ביטוח זו מכילה תרופות רבות אשר אינן נמצאות בסל הבריאות הממלכתי. מדובר על כיסוי לתרופות למחלות נדירות (על פי הגדרת הפוליסה), תרופות ניסיוניות אשר לא אושרו בישראל, תרופות שאושרו להתוויה רפואית שונה מזו הנדרשת למחלת המטופל ועוד.

פיצוי לכל הניתוחים: מדובר על פוליסת ביטוח אשר מספקת רשת ביטחון לכיסוי עלות כל סוגי הניתוחים, כולל ביטוח השתלות.

מחלות קשות: כיסוי עבור כל הטיפולים הרפואיים המלווים במחלות קשות. במסגרת הכיסוי יקבל המטופל גם פיצוי כספי חד פעמי אשר יסייע להתמודד עם ההוצאות הרבות הכרוכות בטיפול במחלה.

ביטוח תאונות אישיות של חברת הביטוח דקלה

ביטוח תאונות אישיות של חברת דקלה נועד לתת למבוטחים כיסוי כלכלי בקרות תאונה. מדובר על פיצוי כספי גבוה במקרה של אובדן כושר עבודה, נכות ואף מוות כתוצאה מתאונה.

פוליסת ביטוח תאונות אישיות זו מעניקה פיצוי חד פעמי עד 400,000 שקלים.

בתחום ביטוח תאונות אישיות ישנן כמה פוליסות ולכל אחת מהן תנאים שונים וגובה פיצויים שונה, מן הסתם שגם הפרמיה עולה בהתאם לגובה הפיצוי.

ביטוח סיעודי של חברת הביטוח דקלה

הביטוח הסיעודי אותו מציעה חברת הביטוח דקלה מספק כיסוי נרחב למצבים סיעודיים. הביטוח מתחלק לכמה מסלולים כאשר כל אחד יכול לבחור לו מסלול מותאם אישית. כל הפוליסות מכסות על מצבים סיעודיים אליהם נקלעו המבוטחים וזאת כדי להבטיח לעצמם טיפול סיעודי נאות במידת הצורך. פוליסת ביטוח סיעודי מכסה על מצבים סיעודיים פיזיים אך גם על תשושי הנפש למיניהם.

על ביטוח השיניים של חברת הביטוח דקלה

ביטוח השיניים של חברת דקלה מכסה על כל הצרכים הרפואיים השוטפים להם אנשים זקוקים בכל הקשור לבריאות הפה. מדובר על טיפולי עזרה ראשונה, טיפולים כגון סתימות, עקירות, עקירות כירורגיות, טיפוחי שורש, איטום חריצים לילדים, צילומי שיניים, בדיקות שגרתיות, ניקוי אבן ועוד. הביטוח מכסה גם על התקנת מבנים ישירים ויצוקים, תותבות חלקיות או שלמות להוצאה. בנוסף, ניתן לרכוש הרחבות רבות נוספות.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום