הכשרה ביטוח

חברת הביטוח הכשרה היא אחת מן החברות המובילות והוותיקות בישראל בתחום הביטוח. החברה שמה לה לדגל להוביל את שוק הביטוח הישראלי תוך שמירה על מקצועיות, ערכים, אמינות והוגנות. החברה פועלת אך ורק עם סוכני ביטוח והיא שוקדת יחד עם סוכניה למציאת פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח.

החברה עברה שינויים רבים לאורך השנים וזאת לאחר שינויים בשליטה בחברה, כיום מי ששולט בחברה הוא מר אלי אלעזרא ומאז שהחברה עברה לשליטתו היא התרחבה רבות וכיום היא מציעה את כל סוגי הביטוחים הקיימים. בשנת 2007 חברת הביטוח הכשרה השיקה מספר מוצרי ביטוח חדשים ובניהם פוליסת ביטוח חיסכון ללא מרכיב ריסק ביטוחי, פוליסות חדשות אלו הציבו אותה בראש סולם החדשנות בתחום ופעילותה התרחבה רבות.

פוליסות ביטוח חיסכון של חברת הכשרה

פוליסת ביטוח החיסכון של חברת הביטוח הכשרה היא פוליסה חדשנית אשר כוללת בתוכה  מסלולים רבים בניהם ניתן לבחור וכל אחד ואחת יכולים למצוא פוליסה מותאמת אישית. מסלול אחד למשל הוא מסלול המאפשר לכם מגוון רחב של בתי השקעות בהם ניתן להשקיע ומבחר מסלולי השקעה כדי לפזר את החיסכון עד כה שניתן גם לשם ההגנה על החיסכון וגם לשם פיזור התשואות על החיסכון.

מסלול נוסף מאפשר חיסכון השקעה לטווח הארוך עם חופש בחירה מקסימאלי על החלטות כגון כמה לחסוך ולקבל הטבות מס כעצמאי. עוד מסלול מאפשר ביטוח חיסכון למנהלים ולשכירים ובמסגרת פוליסה זו ניתן לבחור בין מסגרת קצבה ומסגרת שאינה קצבה.

ביטוח חיים של חברת הביטוח הכשרה

ביטוח החיים של חברת הביטוח הכשרה הוא ביטוח חיים נרחב במיוחד אשר מספק כיסוי לכל מקרה אפשרי, כל שעל המבוטח לעשות הוא לבחור לו את הכיסויים להם הוא חושב שהוא זקוק וליהנות מכיסוי מקסימאלי ומקיף במיוחד.

מסלולי ביטוח החיים מתאימים לעובדים מקצועיים, למנהלים, לשכירים ועצמאיים כאשר לכל אחד מהם ניתן פיתרון מסלולי אשר מאפשר לו לקבל הטבות ייחודיות וכיסויים מותאמים אישית.

במסגרת ביטוח החיים תוכלו לבחור בביטוח פנסיוני, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח למקרה פטירה, ביטוח למקרה תאונה, ביטוח מנהלים ואף ביטוח לאובדן כושר לעובדי משק בית.

הביטוחים הנוספים של חברת הביטוח הכשרה

חברת הביטוח הכשרה כאמור מספקת ביטוחים רבים, בניהם תוכלו למצוא:

  • ביטוח לבעלי משכנתא אשר מורכב מביטוח חיים וביטוח דירה. מטרתו העיקרית של ביטוח זה היא לכסות על האפשרות כי בעל הדירה לא יוכל לכסות את חוב המשכנתא בשל פטירה או אובדן כושר עבודה.
  • ביטוח נסיעות מורחב ומותאם אישית במסגרתו ניתן לקבל כיסוי על הוצאות שירותים רפואיים בחו"ל, תרופות, אשפוזים, טיפולי שיניים במקרי חירום, פיצוי כספי למטייל או למשפחתו במקרה של נכות או מוות מתאונה, כיסוי על הוצאות מיוחדות כגון קיצור הטיול עקב תאונה, איתור וחילוץ, ספורט אתגרי ועוד.
  • ביטוח רכב הכולל ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד שלישי.
  • ביטוח הנדסי אשר כולל פוליסות שונות המותאמות לעבודות הנדסיות,של בניית בתים, ביטוח שבר מבני, ביטוח ציוד אלקטרוני ועוד.
  • ביטוח לעסק הכולל פוליסות ייחודיות לעסקים ספציפיים כגון ביטוח משרד, ביטוח מכון קוסמטיקה, ביטוח צימרים וכדומה.
  • ביטוח בריאות הכולל ביטוח סיעודי, ביטוח השתלות בחו"ל, ביטוח אביזרים רפואיים שאינם בסל הבריאות, ביטוח תרופות, ביטוח רפואה אמבולטורית ועוד.
  • ביטוח תאונות אישיות ומחלות אשר כולל פוליסה מורחבת במיוחד הכוללת מחלות מגוונות ותאונות אישיות.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום