הפניקס ביטוח

חברת הביטוח הפניקס נחשבת חברת ביטוח מובילה בשוק הביטוח בישראל. החברה מציע מגוון רחב של פתרונות ביטוח תוך דגש על איכות השירות.

החברה נוסדה בשנת 1949 על ידי דוד חכמי (ז"ל) ומאז ועד היום היא מחויבת לפעילויותיה הרבות הן מבחינת השירות ללקוחות והן מבחינת התרומה לקהילה. גישה זו נחשבת לאבן הדרך של החברה והיא מוטמעת בכל עובדיה תוך רצון להמשיך בקו זה לאורך שנים רבות.

חברת הביטוח הפניקס מעסיקה כיום כ- 1,200 עובדים ברחבי הארץ. כמו כן, ברחבי הארץ ישנם עוד כ – 1,000 סוכנים המשווקים את מוצרי הביטוח השונים של החברה.

ביטוחי רכב של חברת הביטוח הפניקס

חברת הביטוח הפניקס מתמחים במתן ביטוחי רכב. ניתן לרכוש דרך חברת הביטוח ביטוח חובה לרכב אך מה שמייחד את חברת הביטוח הפניקס הם דווקא ביטוחי הרכב הנוספים כגון חבילת "הפניקס זהיר". חבילה זו מציעה ללקוח לרכוש ביטוח חובה ומקיף יחד, ביטוח חובה וצד ג' יחד או מקיף וצד ג' יחד. תוכנית זו מתאימה למבוטחים מעל גיל 24 שרכבם היה מבטוח בעבר אצל כל אחת מחברות הביטוח האחרות בשוק ללא תביעות.

כמו כן, פוליסת ביטוח ייחודית זו מציעה פוליסה לרכב שני במשפחה כאשר הרכב הראשון מוחזק מטעם עבודתו של המבוטח.

הכיסוי הניתן במסגרת הביטוח המקיף בתוכנית זו נרחב במיוחד וכולל כיסוי על רכב חלופי במקרה גניבה, תיקון במוסך לאחר תאונה, כיסוי מורחב על מערכות שמע, שירותי דרך וגרירה, שבירת שמשות, חדש תמורת ישן, אביזרים ותוספות שאינם חלק מהרכב עד לגובה 7.5% מערך הרכב, טיפול משפטי במקרה תביעות צד שלישי והוצאות משפטיות בהליכים משפטיים עד לתקרה של 25,000 שקלים.

ביטוח בריאות אצל חברת הביטוח הפניקס

חברת הביטוח הפניקס מציעה לקהל לקוחותיה ביטוח בריאות נרחב אשר מספק כיסוי עבור הטיפולים שאינם נכללים בסל הבריאות הממלכתי. ביטוח הבריאות כולל כיסויים רבים כגון כיסוי מלא לניתוחים בכל רחבי העולם, תרופות שאינן כלולות בסל התרופות, השתלות ללא תקרה, כיסוי לניתוחי ילדים בכל רחבי העולם, כיסוי לבעיות שונות המאפיינות ילדים, כיסוי עבור הוצאות אשפוז מיוחדות, ביטוח אובדן כושר עבודה עקב מצב רפואי ועוד.

חברת הביטוח הפניקס מספקת גם ביטוח סיעודי, במסגרת הביטוח הסיעודי כמה מסלולים וכל מבוטח יכול לבחור לו מסלול על פי יכולותיו הכספיות. הביטוח הסיעודי מציע חבילות עם כיסויים נרחבים במיוחד למצבים סיעודיים.

ביטוחים נוספים אשר ניתן לרכוש אצל חברת הביטוח הפניקס

חברת הפניקס מציעה שירותי ביטוח רבים נוספים כגון :

  1. ביטוח נסיעות לחו"ל במגוון רחב של מסלולים המותאמים לכל סוגי הנסיעות כגון ביטוח טיולים לתרמילאים, ביטוח נסיעות עסקים, ביטוח נסיעות לאם ההרה ולפגים, ביטוח ספורט אתגרי, ביטוח סקי ועוד.
  2. ביטוח דירה הכולל ביטוח תכולת דירה במסגרתו ניתן כיסוי לתכולת הדירה כגון מכשירי חשמל, יצירות אומנות, רהיטים וכדומה. כמובן שיש לפרט בעת חתימת הביטוח על המוצרים השונים הקיימים בבית. ביטוח דירה כולל גם ביטוח מבנה וכאן יש כיסוי על המבנה עצמו כולל צנרת, קרקע, תשתית, צינורות גז, קירות, תקרה, ריצוף, חלונות ועוד. חברת הביטוח הפניקס מספקת גם ביטוח מבנים משותפים בו ניתן כיסוי על כספי ועד הבית, על עבודות שיקום או שיפוץ שיעשו למבנה בעת הצורך וכן הלאה.
  3. ביטוח לעסקים הכולל מסלולים רבים המותאמים לסוגי העסקים השונים כגון משרדים, מפעלים, עבודות בנייה וכדומה.
  4. ביטוח חיים וביטוח מנהלים במסגרתם ניתנים כיסויים רבים למצבים רפואיים שונים אליהם יכול להיקלע המבוטח.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום