הראל ביטוח

חברת הביטוח הראל ביטוח ופיננסיים היא חברה ציבורית בשליטת משפחת המבורגר. זוהי חברת הביטוח השלישית בגודלה בארץ אשר מרבית עסקיה מתמקדים בתחום הביטוח, הפיננסיים ושוק ההון. כמו כן, לחברה פעילויות גם בתחום הנדל"ן.

תחילת דרכה של החברה היא בשנת 1935 אז עלתה משפחת המבורגר לארץ מגרמניה, בזמנו קראו לחברה המשמר. בשנת 1975 פתחו בני הזוג המבורגר את חברת הביטוח הראל ולימים היא התמזגה עם חברת המשמר והפכה למעצמה שהיא כיום.

לחברת הביטוח הראל יש כיום קשרים בינלאומיים ענפים והיא גם מייצגת חברות ביטוח זרות רבות בישראל. לחברה חברות בת רבות אשר עוסקות בתחומים שונים כגון הראל גמל בע"מ, הראל שירותי ניהול קרנות פנסיה בע"מ, המשמר סוכנות לביטוח בע"מ, הראל פיננסיים בע"מ, הראל פיא קרנות נאמנות בע"מ, הראל המשמר החזקות מקרקעין בע"מ ועוד.

על ביטוח הבריאות של חברת הביטוח הראל

בתחילת דרכה חברת הביטוח הראל העניקה ביטוחי בריאות. מאז ועד היום שוק זה התפתח רבות וכיום החברה מציעה מגוון רחב של שירותים. בתחום שירותי הבריאות גם כן חברת הראל מציעה פוליסות ייחודיות כגון פוליסת הראל אמצע החיים למשפחה. במסגרת פוליסת ביטוח בריאות זו כלולים כיסויים למגוון רחב של אירועים רפואיים הקשורים לתאונות, הכיסויים כוללים בין היתר פיצוי למקרה סיעוד מתאונה, פיצוי חד פעמי במקרה של נכות מתאונה, כיסוי למקרה אשפוז בבית החולים, לילדים השתתפות בטיפולים פסיכולוגיים לאחר אירועים קשים וכיסוי למקרה ביטוח שנגרם עקב פעילות ספורט חובבנית.

בנוסף, הפוליסה כוללת כיסוי לשירותי אשפוז נוספים כגון אחות פרטית החל מהיום החמישי לאשפוז בבית החולים, כיסוי לטיפולי פיזיותרפיה, פינוי אווירי בין בתי חולים ועוד.

ביטוחים נוספים של חברת הביטוח הראל

חברת הביטוח הראל מספקת את כל שירותי הביטוח הנחוצים לאנשים. בראש הטבלה כמובן עומד ביטוח בריאות פרטי הייחודי אותו החברה מציעה אך גם בתחומים אחרים היא הוכיחה את עצמה כפורצת דרך.

חברת הביטוח הראל מציעה כיום למגוון לקוחותיה ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב וביטוח צד ג', ביטוח דירה, ביטוח עסקים, ביטוח נסיעות הכולל סעיפים רבים לחריגים כגון טיולי ספורט אתגרי, ביטוח שיניים, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכוש ועוד.

על הביטוחים הייחודיים של חברת הביטוח הראל

חברת הביטוח הראל שמה לה לדגל עוד בתחילת דרכה להיות חלוצה בתחומי הביטוח השונים ומאז ועד היום היא מציעה לקהל לקוחותיה פוליסות ביטוח ייחודיות אשר עונות על צרכים ייחודיים. בין הפוליסות הייחודיות של החברה תמצאו את ביטוח אפגרייד 10,000. פוליסת ביטוח זו היא הפוליסה החדשנית ביותר בתחום ביטוח רכב, היא מציעה לקהל לקוחות מסוים שאינו עובר את רף ה – 10,000 קילומטרים בשנה ליהנות מהטבות ייחודיות כגון הנחה של 20%.

פוליסת ביטוח ייחודית נוספת של חברת הביטוח הראל היא פוליסת ביטוח החתונות אשר פונה לקהל המתחתנים. פוליסת ביטוח ייחודית זו מציעה לזוגות אשר עומדים להתחתן כיסוי כספי לתרחישים אפשריים ביום החתונה כגון כיסוי כספי במקרה של ביטול האירוע, פשיטת רגל של מפעילי המקום המיועד לחתונה, פציעה או מחלה פתאומית של אחד מבני הזוג, שיבושי תחבורה שמנעו מבני הזוג להגיע בזמן, כיסוי במקרה של גניבת הצ'קים, כיסוי על נזק שנגרם לטבעות הנישואין, כיסוי על הוצאות שחזור מסמכים או הזמנות וכדומה. מדובר על פוליסת ביטוח אותה ניתן לרכוש בחמישה מסלולים שונים כאשר כל אחד מהם מספק כיסוי אחר, לכן, כל אחד יכול להתאים לעצמו את הפוליסה המתאימה לו.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום