כלל ביטוח

חברת הביטוח כלל ביטוח הינה חלק מקבוצת כלל אשר פועלת בארץ ובעולם. חברת כלל משווקת את מוצריה באמצעות 2,000 סוכנים ולה יותר מ – 4,000 עובדים, החברה מציעה שירותי ביטוח רבים למגזר הפרטי והציבורי.

חברת הביטוח כלל הינה החברה הגדולה בארץ בניהול נכסי חיסכון ארוכי טווח הכוללים קופות גמל, ביטוח חיים וקרנות פנסיה. החברה מציעה חיסכון ארוך טווח עם פתרונות מקיפים לפרטיים ולעסקים.

על ביטוח הבריאות של חברת הביטוח כלל

חברת הביטוח כלל מציעה לקהל לקוחותיה ליהנות מפוליסת ביטוח פרטית ברמה הגבוהה ביותר. החברה מכירה בצורך של האוכלוסייה בארץ לביטוח משלים לסל הבריאות הממלכתי אשר אינו יכול לספק מענה רפואי במקרים רבים.

במסגרת פוליסת הביטוח הפרטית של חברת הביטוח כלל תוכלו ליהנות מכיסויים רבים כגון ניתוחים, השתלות ותרופות שאינן נמצאות בסל התרופות. בשעת צרה מבוטחי הבריאות של חברת הביטוח כלל יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי יש מי שיגן עליהם כלכלית.

במסגרת הפוליסה המבוטחים יוכלו להוסיף סעיפים רבים כגון ביטוח מחלות קשות ותאונות אשר מספק כיסוי במצבים בריאותיים קשים במיוחד, ביטוח סיעודי אשר מספק כיסוי במקרים בהם אדם הפך לסיעודי, ביטוח שיניים ועוד.

בנוסף, החברה מציעה ביטוח לתיירים בישראל, ביטוח רפואי לתיירים וזרים בישראל, מדובר על שוהים חוקיים בישראל לתקופות מסוימות אשר זקוקים לכיסוי רפואי סביר כמו שחוק הבריאות הממלכתי קובע.

על הביטוחים השונים אותם מציעה חברת הביטוח כלל

חברת הביטוח כלל מציעה את כל סוגי הביטוחים הקיימים להם אנשים זקוקים כיום. החברה מציעה ללקוחותיה את כל ביטוחי הרכב : ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב וביטוח צד ג'.

החברה מציעה גם פוליסות ביטוח דירה, ביטוח חיים למקרה מוות, ביטוח למקרה אובדן כושר עבודה, ביטוח למקרה נכות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח מנהלים, ביטוח חיים, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד.

פוליסת ביטוח הדירה של חברת הביטוח כלל היא פוליסה ייחודית בתחום הביטוח. החברה מציעה פוליסת ביטוח ייחודית אשר נקראת "דירה בירוק". פוליסה זו מכסה על נזקים למבנה הדירה ותכולתה כולל נזקים כלפי הזולת ועובדי משק הבית. הפוליסה מתהדרת במחיריה הנמוכים ובהטבות הייחודיות שהיא מעניקה ללקוחותיה. מדובר על פוליסת ביטוח המיועדת לדיירי קומות ביניים בבניינים אשר נמצאו חשופים יותר לנזקים מדיירים אחרים. הייחודיות בפוליסה זו מתיישבת בעובדה שסכום ביטוח המבנה אינו מוגבל, ביטוח התכולה הוא עד 40,000 שקלים, ישנה אחריות כלפי צד ג', ביטוח כל הסיכונים ועוד.

על החטיבה הפיננסית של חברת הביטוח כלל

כבר סיפרנו שחברת הביטוח כלל פועלת רבות בתחום הפיננסיים אך לא סיפרנו מה היא מציעה לקהל לקוחותיה. חברת הביטוח כלל נחשבת לאחת החברות המוצלחות במשק מבחינת ניהול כספים ולכן היא יכולה גם ליהנות מגב כלכלי יציב וחזק המאפשר לה לתת ללקוחותיה יותר.

החברה מציעה ביטוח אשראי הכולל כיסוי ביטוחי במקרה של חדלות פירעון של קונה, פשיטת רגל או כינוס נכסים ופירוק, טיפול משפטי ושירותי גבייה בארץ ובחו"ל, ביטוח הזמנות ייחודיות עבור לקוח, כיסוי עבור סיכונים פוליטיים ברחבי העולם ועוד.

שירותים פיננסיים נוספים אותם ניתן לקבל אצל חברת הביטוח כלל הם שירותי הפקטורינג, חברת הביטוח כלל רוכשת חובות פתוחים של לקוחותיה בגין עסקאות מכירה באשראי, לאחר שהחברה רוכשת את החוב היא משחררת את הספק מגביית החובה ומבצעת את הגבייה בארץ או בחו"ל תוך שהיא שומרת על מרקם היחסים בין הספק לחייב.

חברת הביטוח כלל מספק ללקוחותיה גם שירותי מימון פרויקטים, מימון יבוא ועוד.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום