מגדל ביטוח

חברת הביטוח מגדל נוסדה בשנת 1934 תחת השלטון הבריטי בישראל. שמה ניתן לה על ידי חיים נחמן ביאליק. שם זה נועד לסמל את חוסנה וחוזקה הפיננסי. הרופא הראשון של חברת הביטוח הוא המשורר שאול טשרניחוסבקי. החברה נחשבת לחברת הביטוח המובילה בתחום הפיננסיים והביטוח בישראל מזה 75 שנה.

חברת הביטוח מגדל שמה לה לדגל לחדש בתחום הביטוח וכך קרה שהיא הייתה חברת הביטוח הראשונה בישראל אשר הציעה ביטוח מנהלים ללקוחותיה. כמו כן, החברה היא הראשונה שהקימה קרן פנסיה לא הסתדרותית.

חברת הביטוח מגדל מספק כבר שנים רבות שירותי ביטוח שונים תוך שמירה על צביון החברה ועל הערכים הגבוהים של שירות לקוחות שקוף, אמין ומקצועי.

שירותים פיננסיים של חברת הביטוח מגדל

חברת הביטוח מגדל מחזיקה בבעלותה סוכנויות ביטוח רבות, סוכנויות ניהול הסדרים פיננסיים, חברות ניהול השקעות, חברות נדל"ן וחברות אשראי. חברות הבת הרבות של מגדל נועדו לתת שירותים שונים תחת אותה גורת גג פיננסית אפשר מאפשרת ללקוחות ביטחון פיננסי, מקצועיות וניסיון ענף בתחום.

השירותים הפיננסיים השונים הניתנים על ידי החברה הם ייעוץ, ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, ליווי וחיתום הנפקות, מתן שירותי ביצוע בבורסה ועוד.

תכניות חיסכון פנסיוני של מגדל

חברת הביטוח מגדל מציעה לקהל לקוחותיה תוכניות חיסכון פנסיוניות מותאמות לשכירים, עצמאיים ומנהלים. חבילת החיסכון כוללת ביטוח חיים עם חיסכון, קרן פנסיה או קופות גמל.

תוכניות החיסכון הפנסיוניות מאפשרות לכל אחד ואחת לחסוך לגיל הפרישה, ישנן תוכניות מותאמות למגזר החרדי, תוכניות בטוחות בהן ישנו רווח על תשואות אך במידה והבורסה יורדת הלקוח מוגן, מקפת אישית אשר מספקת למבוטח הגנה מקיפה ועוד.

על ביטוח הבריאות של חברת הביטוח מגדל

אנשים רבים שואלים את עצמם מדוע יש לרכוש ביטוח בריאות נוסף לביטוח המשלים של קופות החולים והתשובה לכך פשוטה – עוד כיסוי. זאת אומרת שחברת הביטוח מודעת לכיסויים אשר מוענקים לכם במסגרת חוק הבריאות הממלכתי והביטוחים המשלימים והיא באה להשלים אף אותם ולתת את הכיסוי המרבי למקרי בריאות שונים כגון השתלות בחו"ל וללא צורך בהמתנה וכדומה.

ביטוח הבריאות של חברת הביטוח מגדל מאפשר לכם לבחור את מסלול הביטוח שלכם, תוכלו לבחור בתחומים הרלוונטיים לכם כגון ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות, ביטוח מחלות קשות, השתלות ותרופות, ניתוחים וכדומה.

הביטוח הסיעודי של חברת הביטוח מגדל מהווה כיסוי נרחב במיוחד למצבים סיעודיים שונים והבטחת רמת החיים של החולה הסיעודי.

ביטוחים נוספים של מגדל

חברת הביטוח מגדל מציעה ביום את כל סוגי הביטוחים, בתחום הרכב החברה מספקת ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. כמו כן, החברה מספקת אפשרויות רבות נוספות של כיסויים אפשריים בתחום הרכב.

במסגרת ביטוח הדירה ישנו כיסוי נרחב על תכולת הבית, המבנה עצמו ואפשרות להוסיף ביטוח צד ג'.

לעסקים חברת הביטוח מגדל מציעה מגוון רחב של פתרונות שכן היא מבינה את הצורך התאים את הביטוח לסוגים שונים של עסקים להם צרכים שונים. ישנו ביטוח מותאם אישית למשרדים, עסקים, עבודות קבלניות, היי טק, עורכי דין, ימי או אווירי ועוד.

ביטוח הנסיעות של החברה מציע לנוסעים לחו"ל להתאים להם פוליסת ביטוח בריאות אשר תכלול כיסויים המותאמים במיוחד לטיול, למשל : מותאם טיולי תרמילאים, מותאם טיולי סקי, ספורט אתגרי, עסקים וכדומה.

ביטוחים נוספים אותן מספקת חברת הביטוח מגדל הם ביטוחי חיים וביטוחי תאונות אישיות.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום