שירביט

חברת הביטוח שירביט נוסדה לפני 26 שנה. בתחילה החברה הייתה סוכנות ביטוח ובשנת 2000 היא הפכה לחברה. כיום יש לחברה עשרות משרדים ויותר מ – 200 עובדים. משרדי החברה נמצאים בנתניה ובהם אמצעי התקשורת ומחשוב מתקדמים אשר מאפשרים לתת שירות מהיר במיוחד.

את פוליסות הביטוח של החברה ניתן לרכוש דרך החברה עצמה וגם דרך סוכנויות עצמאיות הפזורות ברחבי הארץ, ניתן גם לרכוש פוליסות ביטוח בצורה נוחה ויעילה באמצעות אתר האינטרנט של החברה.

חברת הביטוח שירביט שמה לה לדגל להקשיב לצרכיו של הלקוח תוך מתן שירות מקצועי ואמין, החברה מתפארת במתן שירותי שיווק מתקדמים של מוצרי ביטוח.

על ביטוח הרכב של חברת הביטוח שירביט

חברת הביטוח שירביט מציעה לקהל לקוחותיה ביטוחי רכב אשר מטרתם להעניק כיסוי כספי במקרים של תאונה, נזק לרכב ונזק לצד שלישי.

ביטוח החובה של חברת הביטוח שירביט מכסה על נזקי גוף של הנוסעים בכלי הרכב, הנהג עצמו והולכי רגל אשר נפגעו מהתאונה. הכיסוי כולל פיצוי בגין כאב וסבל ופיצוי ובגין אובדן השתכרות מקסימאלית או נכות בעקבות התאונה.

הביטוח המקיף של חברת הביטוח שירביט מעניק כיסוי על אובדן או נזק שנגרם לרכב, גניבה או כל נזק שיכול להיגרם מגניבה, אש, ברק, שיטפון, סערה, מעשה זדון וביטוח צד שלישי.

ביטוח צד ג' מספק כיסוי על כל נזק שיכול להיגרם לצד שלישי כתוצאה מתאונה עם רכב המבוטח.

על ביטוח הדירה של חברת הביטוח שירביט

חברת הביטוח שירביט מעניקה פוליסת ביטוח דירה ללקוחותיה תוך מתן מענה לכל צרכי בעלי הנכסים. חברת הביטוח מבינה כי הנכס הוא ההשקעה הגדולה ביותר של הלקוח שלה במרבית המקרים ולכן פוליסת הביטוח רחבה ומקיפה. פוליסת ביטוח דירה נחלקת לשניים : ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח המבנה נועד לתת כיסוי לנזקים אשר עלולים להיגרם למבנה, מדובר כאן על החלקים הקבועים במבנה כגון ריקות, רצפה, תקרה, גג, צנרת, חשמל וכדומה. ביטוח תכולה נועד לתת כיסוי על נזקים שייגרמו לתכולת הבית כולל רהיטים, מכשירי חשמל, חפצי ערך וכדומה.

על ביטוח הבריאות של חברת הביטוח שירביט

חברת הביטוח שירביט מציעה לקהל לקוחותיה ביטוח בריאות פרטי רחב. נשאלת השאלה מדוע על אדם לו יש ביטוח בריאות משלים מטעם קופת החולים לבצע עוד ביטוח בריאות ? משום שהביטוח הפרטי מספק עוד כיסוי אשר יכול לתת מענה כלכלי למצבים בריאותיים מורכבים במיוחד כגון השתלות בחו"ל, ניתוחים מורכבים בחו"ל ועוד.

את ביטוח הבריאות ניתן להתאים באופן אישי. אם אתם מעוניינים למשל בפוליסת בריאות אשר מכסה רק מחלה קשה במיוחד החברה תציע לכם פוליסת מחלות קשות. אם חלילה תחלו במחלה קשה חברת הביטוח תעמוד לצדכם ותממן את עלות הטיפול.

על ביטוח חיים למשכנתא של חברת הביטוח שירביט

חברת הביטוח שירביט מציעה לכם ביטוח חיים למשכנתא. מדובר על ביטוח אותו חייבים אנשים לעשות במידה והם מבקשים מהבנק הלוואה לרכישת דירה. הפוליסה מורכבת משני ביטוחים : ביטוח דירה וביטוח מבנה. מטרת הפוליסה היא להעניק לבנק את הכיסוי במידה ואחד מבני הזוג או שניהם חלילה ילכו לעולמם. כמו כן, אם ייגרם נזק לדירה חברת הביטוח תשלם לבנק את הפיצוי על כך.

ביטוח ריסק משכנתאות של חברת הביטוח שירביט הוא למקרה פטירה בלבד המיועד לכיסוי יתרת ההלוואה בבנק, זאת אומרת שאם הלקוח נפטר יתרת ההלוואה תשולם לבנק וכך הנכס יוכל להישאר בבעלות השארים.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום