שלמה ביטוח

חברת הביטוח ש. שלמה לביטוח בע"מ החלה את פעילותה כחברת ביטוח בשנת 2008 לאחר קבלת רישיון מבטח. בעלי המניות העיקריים הם שלמה ועתליה שמלצר ונכון להיות החברה פעילה בביטוח בענפי הרכב וביטוח דירה.

חברת שלמה ביטוח שמה לה למטרה להיות אחת מחמשת חברות הביטוח המובילות בישראל תוך חמש שנים, היא פועלת באמצעות סוכני ביטוח בלבד ולה גב כלכלי איתן ויציב אשר מאפשר לה לתת ביטוחים נרחבים ושירות יוצא מן הכלל.

חברת הביטוח שלמה – קוד אתי להתנהגות עסקית

חברת הביטוח שלמה פועלת במטרה להטמיע התנהגות ערכית עסקית של נושאי המשרה והעובדים בכל הדרגים במסגרת מילוי תפקידם בחברה. דרך אחת להעביר התנהגות ערכית זו היא באמצעות קוד אתי אשר. קוד אתי זה מגבש נורמות המיועדות ליצירת תרבות ארגונית שמטרתה לחזק את הקשר בין העבדים לבין עצמם, לבין בעלי המניות, לבין הלקוחות ולבין נותני השירות השונים. בסופו של דבר מטרת הקוד האתי היא ליצור בהירות לגבי גישת החברה לנושאים ערכיים ולאמינות.

על ביטוח הדירה של חברת הביטוח שלמה

חברת הביטוח שלמה מציעה לקהל לקוחותיה ביטוח דירה מקיף במיוחד. הפוליסה מחולקת כמו פוליסות ביטוח אחרות לביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח מבנה הוא ביטוח אשר מספק כיסוי על החלקים הקבועים במבנה, מדובר על הקירות, התקרה, הצנרת, התשתית, השטח ואף החלונות. ביטוח התכולה הוא ביטוח אשר מספק כיסוי על תכולת הבית. מדובר על רהיטים, מוצרים יקרי ערך, תמונות ויצירות אומנות, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ועוד.

כאשר אנו מדברים על מקרה ביטוחי למעשה מדובר על אפשרויות רבות בניהן : אש, ברק, רעם או איזו שהיא תופעה לא צפויה או קבועה אשר גרמה לנזק לדירה. סערה, גשם או ברד אשר דלפו וגרמו לנזק בתקרה ובקירות הדירה, נפילת כלי טיס, רעד על קולי שנגרם מכלי טיס וגרם נזק למבנה, מגע או התנגשות של כלי רכב בדירה, פעולות זדון למעט כמה חריגים, גניבה, שוד או פריצה, התקהלות והתפרעות, רעידת אדמה ועוד.

למעשה פוליסת הביטוח של חברת הביטוח שלמה מכסה על מגוון רחב של תרחישים אפשריים ולכן היא מומלצת ביותר.

על ביטוחי הרכב של חברת הביטוח שלמה

חברת הביטוח שלמה מציעה לקהל לקוחותיה ביטוח רכב חובה וביטוח רכב רכוש (מקיף). ביטוח החובה הוא ביטוח סטנדרטי בו ישנו כיסוי על פגיעות גוף של הנוסעים ברכב, הנהג והולכי רגל אשר נפגעו מהרכב.

הביטוח המקיף של חברת הביטוח שלמה מתאים לבעלי רכב פרטי ומסחרי עד 4 טון, הוא מכסה על נזקי רכוש ועל נזקים לצד שלישי. מדובר על כיסוי נרחב הכולל אש, ברק, התפוצצות, התלקחות, שיטפון, סערה, התפרצות הר געש, שלג וברד, גניבה, התנגשות מקרית, תאונה או התהפכות מכל סיבה שהיא ומעשה זדון (אלא אם הוא נעשה על ידי המבוטח עצמו).

כיסויים שאינם כלולים במסגרת פוליסת הביטוח המקיף של חברת הביטוח שלמה הם : אובדן או נזק למקלט רדיו, לאנטנה, לטלוויזיה, מכשיר קשר או טלפון אשר הותקנו במכונית, קלקולים מכאניים אשר נגרמו לרכב במידה והם לא קשורים למקרה ביטוח.

החברה מספקת למבוטח את האפשרות לבחור בין קבלת סכום הפיצוי במזומן, תיקון הרכב או החלפתו וזאת כמובן על פי חישוב גודל הפיצוי. את הפיצוי מחשבים על פי שווי האובדן או הנזק לרכב ביום בו קרה מקרה הביטוח. למשל : רכב במצב של אובדן גמור (טוטאל לוס) יהיה שווה ערך לאותו כלי הרכב לזאת גם אם כיום הרכב עולה יותר כסף ממה שהוא עלה לפני כמה שנים.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום