ביטוח AIG

את סיפורה של חברת הביטוח AIG אפשר להתחיל בשנחאי בשנת 1919, אז יזם אמריקאי הקים סוכנות ביטוח קטנה עם שני פקידים. בזמנו החברה פעלה כשליחה של חברה אמריקאית גדולה ותחום פעילויותיה העיקרי היה בתחום הביטוח הימי. בשלב מאוחר יותר החברה החלה להציע ביטוחי חיים ובסופו של דבר הפכה החברה לענקית הביטוח על אדמות ארצות הברית כשהיא מעסיקה כ- 95,000 עובדים ברחבי העולם.

חברת AIG ישראל החלה לפעול בשנת 1997 והיא מציעה שירותי ביטוח רבים. כמו כן, חברת AIG מספקת שירותים פיננסיים רבים כגון ניהול תיקי השקעות.

מדוע חברת הביטוח AIG מומלצת כיום בשוק הביטוחים בישראל?

חברת AIG היא חברת הביטוח הוותיקה בעולם, מדיניות החברה מתבססת על ניסיון רב שנים בתחום. מדובר על חברת ביטוח עם הגב הכלכלי החזק בעולם, החברה מספקת שירותי ביטוח ב – 140 מדינות ברחבי העולם ולה 55 מיליון לקוחות מרוצים.

בתחילת דרכה בישראל סיפקה חברת הביטוח AIG ביטוחים בסיסיים אך כיום ניתן לעשות בחברה כל ביטוח אפשרי נחוץ, כך הלקוחות יכולים ליהנות מקורת גג יציבה אחת לשלל הצרכים הביטוחיים שלהם.

חברת AIG מספקת כיום שירותי ביטוח ישיר באמצעות המוקד הטלפוני שלה. אפשרות זו מוזילה משמעותית את תשלומי מבוטח משום שמבוטל בזאת הצורך בעבודתו של סוכן השירות. כמו כן, את הביטוחים בתחום העסקי חברת AIG עדיין מספקת באמצעות סוכנים.

מהו החזון של חברת AIG?

לחברת AIG חזון עסקי אשר מאפשר לה להנהיג ולהוביל בתחום הביטוח בארץ ובעולם, חזון זה מתבסס על חוזק פיננסי ומנהיגות יוזמתית, ערכים של יושר והגינות ומתן שירות איכותי תוך תפיסה ממוקדת ללקוח ומחויבות ללמוד כל העת.

חזון עסקי זה מוליך את החברה קדימה ומספק ללקוחות את השירות האמין, המקצועי והטוב ביותר בתחום הביטוח. כמו כן, חברת הביטוח AIG שמה לה למטרה להיות פעילה בתחום הקהילה, חלק ממדיניות החברה כרוך בתרומה כספית, התנדבות העובדים והפעלת תוכניות של מעורבות בקהילה.

בנוסף, חברת AIG עוסקת רבות בתחומי הבריאות ואיכות החיים, בחינוך, בנהיגה בטוחה ובשיקום נפגעי תאונות דרכים.

על הביטוחים השונים של חברת AIG

חברת AIG מציעה שלל ביטוחים אך אין ספק כי הביטוח הנפוץ ביותר אצלה וגם אצל חברות אחרות הוא ביטוח הרכב. חברת AIG מציעה ביטוח רכב חובה, ביטוח רכב מקיף וביטוח צד ג'. ביטוחי רכב אצל החברה מומלצים במיוחד וזאת משום שניתן לבצעם דרך הטלפון, כך תוכלו לחסוך את עמלת הסוכן וזמן יקר בהמתנה אצל סוכנות הביטוח.

ביטוחים נוספים אשר ניתן לרכוש אצל חברת AIG הם ביטוח דירה (ביטוח תכולה וביטוח מבנה), ביטוחי חיים כגון ביטוח משכנתא, ביטוח למקרי מוות, ביטוח מחלות קשות וכדומה.

כמו כן, חברת AIG מציעה ביטוחי נסיעות לחו"ל במגוון רחב של מסלולים מותרמים באופן אישי למטרת הטיול, לדוגמא : ביטוח לתרמילאים, ביטוח לטיולי ספורט אתגרי, ביטוח טיול עסקי וכדומה.

ביטוחים ייחודיים אצל חברת AIG

חברת AIG מציעה ביטוחים ייחודיים כגון :

–          ביטוח אופניים: מדובר על ביטוח אשר מכסה על כל נזק שנגרם לרוכב האופניים או לאופניים עצמם. ביטוח זה קם כדי לתת מענה לקהל רוכבי האופניים בישראל הנמצא בגידול.

–          ביטוח מוצרי חשמל: חברת AIG מציעה ביטוח ייחודי זה לאנשים המעוניינים לבטח את מוצרי החשמל שרכשו. מדובר על פוליסה מותאמת אישית אשר מספקת כיסוי כספי לחלפים ותיקונים של מכשירי חשמל ביתיים.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום