שומרה ביטוח

חברת הביטוח שומרה נוסדה בשנת 1943, פירוש שמה הוא מגדל שמירה והוא נועד לסמל את יציבותה, חוסנה וחשיבותה של חברת הביטוח בשוק הביטוח הישראלי. החברה הפכה מאז הקמתה ועד היום לחברת ביטוח מובילה בישראל. בתחילה החברה הציעה בעיקר ביטוח שמשות לעסקים, עם השנים, החברה שלחה זרועות לענפי ביטוח רבים נוספים וכיום היא מציעה שירותי ביטוח מגוונים.

חברת הביטוח שומרה מאופיינת ברוח צעירה, דינאמית ולה סוכנים מובחרים מן השורה, החברה משתדלת לעסוק כל העת בחידוש בתחום הביטוח והיא מדורגת במיקום גבוה בסקרי חדשנות חברות הביטוח.

החברה היא חברה משפחתית לה ערכי קהילה גבוהים, החברה תורמת רבות לקהילה, לספורט ולחינוך. הסוד מאחורי הצלחת החברה מתיישב בעובדה שערכיה מושתתים על משפחתיות, יושר והגינות, חתירה למצוינות ורצון קולקטיבי להצליח.

על ביטוח הדירה של חברת הביטוח שומרה

חברת הביטוח שומרה מציעה לקהל לקוחותיה ליהנות מפוליסת ביטוח דירה רחבה במיוחד. פוליסת כל הסיכונים היא הפוליסה הרחבה ביותר, ההרחבות הניתנות במסגרתה ללא תוספת פרמיה הם : ביטוח חבות מעבידים לעובדי משק הבית, ביטוח רעידות אדמה, ביטוח למחזיקי אקדח ברישיון, גבולות אחריות לצד ג' עד מיליון שקלים, ביטוח שבר תאונתי למחשב, ביטוח שבר תאונתי למקרנים, ביטוח חפצי עובדים ואורחים, ביטוח תכולת מחסן ועוד. יש להבין, הרחבות אלו ניתנות למבוטח בנוסף לביטוח המבנה והתכולה הרגילים.

חבילת הטבות נוספות מהם ניתן ליהנות כוללת שירותים רפואיים למבוטח בדירה עצמה כולל שירותי מעבדה, שירות מוקד וטרינרי, שירות טלוויזיה חליפית, שירות תיקונים קלים בבית, שירות עזרה ראשונה לשיניים ועוד.

ביטוחי הרכב של חברת הביטוח שומרה

חברת הביטוח שומרה שמה לה לדגל את תחום הרכב כשהיא מציעה ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. ההטבות הכלולות אוטומאטית בביטוחי הרכב כוללות חבילה מורחבת במסגרתה יכול הלקוח ליהנות מרכב חלופי בעל גיר אוטומאטי בנפח מנוע 1,300 סמ"ק, שבר שמשות, שירותי דרך וגרירה ושירותי רדיו חלופי. כמו כן, ההרחבות הניתנות באופן אוטומאטי במסגרת הביטוח הן ביטוח אביזרים עד 2,500 שקלים, כיסוי שירותי טיפול משפטי בתביעות צד ג', תשלום מהיר לאחר גניבה ועוד.

ביטוחי העסק של חברת הביטוח שומרה

חברת הביטוח שומרה מציעה לעסקים את הביטוחים המתקדמים ביותר בשוק. החברה מבינה כי העסק הוא מקור הפרנסה שלכם ובמסגרת הבנה זו היא ייצרה ביטוחי עסקים ייחודיים.

ביטוח עסק בסיסי של חברת הביטוח שומרה כולל כיסוי על כספי בית העסק במקרה בו הם אבדו או נגנבו, ביטוח אש למבנה ולתכולה, ביטוח חבויות, הוצאות פינוי הריסות, מראות שמשות ושלטים. כמו כן, ניתן לרכוש מחברת הביטוח שומרה כיסויים נוספים כגון כיסוי לפריצה ושוד, ביטוח צד ג' לעסק, כיסוי ביטוח סחורה בהעברה, כיסוי אובדן הכנסות, תאונות אישיות, נזקי טבע ועוד.

פוליסות נוספות אצל חברת הביטוח שומרה

חברת הביטוח שומרה מציעה ללקוחותיה כיום את כל הביטוחים הקיימים בשוק הביטוח הישראלי. בנוסף, היא מציעה ללקוחותיה ליהנות מביטוחים ייחודיים כגון ביטוח עבודות בנייה והנדסה הכולל כיסוי על נזק לעבודות בנייה או עבודות בנייה אזרחיות. פוליסה זו מכסה על כל התרחישים האפשריים במסגרת כולל כיסוי אובדן או נזק לרכוש סמוך, כיסוי חבות כלפי צד שלישי, כיסוי אחריות מעבידים ועוד.

פוליסת ביטוח ייחודית נוספת לחברת הביטוח שומרה היא פוליסת ביטוח הגנה משפטית אשר כוללת כיסוי למרבית ההליכים המשפטיים שייפתחו כנגד מבוטח למעט גירושין, חריגי קטסטרופה, פעילות כבעל עסק או פלילי כבד.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום