מנורה מבטחים

חברת הביטוח מנורה מבטחים נוסדה בשנת 1935. בכל שנות פעילותיה החברה הצליחה להתברג למקום גבוה בדרג חברות הביטוח המובילות בישראל כאשר היא מעניקה ביטוחים נרחבים ושירות לקוחות מקצועי ואמין.

חברת הביטוח מנורה מבטחים היא חברה יציבה וסולידית אשר פונה לקהל ידע רחב, מוצרי הביטוח של החברה הם מהאיכותיים בתחום ולכן הישגיה מתבטאים באמצעות תשואות גבוהות. החברה שמה לה למטרה להציע פתרונות ביטוח ייחודיים תוך הבנת צרכי השוק, לרשותה מערך סוכנים גדול של כ – 1,200 סוכנים אשר מספקים לה את היכולת לתת את השירות המהיר והמקצועי ביותר.

בשנת 2007 חברת הביטוח מנורה מבטחים רכשה את חברת הביטוח שומרה ובכך הגדילה משמעותית את הגב הכלכלי שלה ואת היכולת שלה לספק שירותי ביטוח רחבים.

ביטוח הבריאות של חברת הביטוח מנורה מבטחים

חברת הביטוח מנורה מבטחים מציעה ללקוחותיה ביטוח בריאות פרטי המקיף ביותר שניתן לקבל כיום. אין ספק כי החברה מובילה בתחום הבריאות וזאת מאחר והיא מציעה מספר מסלולים ייחודיים להתאמה אישית.

אחד מהמסלולים הוא מסלול בריאות מושלמת TOP אשר מהווה תוכנית ביטוח מקיפה במיוחד אשר מעניקה פתרון למגוון בעיות רפואיות, התוכנית מותאמת לכל המשפחה והיא מקנה שליטה מלאה בתהליך הרפואי ובזכות הבחירה של במנתח, הרופא, זמינות הטיפול ובחירת בית החולים.

הכיסויים הם רחבים ובין היתר כוללים כיסוי של ביטוח השתלות לכל סוגי ההשתלות כגון לב, כליה, תאי גזע, כבד, מעי ולבלב, כיסוי להשתלב איבר מלאכותי או איבר מבעל חיים, כיסוי ללא הגבלה להשתלה בבית חולים אשר נמצא תחת הסכם עם חברת הביטוח ועוד.

מסלולים נוספים הם מסלול מחלקה ראשונה טופ בו מוענק כיסוי על הוצאות אשפוז והוצאות נלוות לאשפוז, מסלול בריאות מושלמת 2000 במסגרתו ניתן כיסוי על כל הניתוחים הפרטיים בארץ, מסלול עתיד בריא במסגרתו ניתן לקבל כיסויים נרחבים לכל בני המשפחה ועוד.

ביטוחי הרכב של חברת הביטוח מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מספקת מגוון מסלולי ביטוח לרכב. כמובן שהחברה מספקת ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף וביטוח צד שלישי אך היא מציעה מסלול ייחודי אשר נקרא אוטו TOP  במסגרתו ניתן לשלב בין שלושת הביטוחים וליהנות מכיסוי מלא על כל הנזקים אשר עלולים להיגרם לרכב, לכם, לנוסעים ולצד שלישי.

כמו כן חברת הביטוח מנורה מבטחים השיקה את תוכנית הביטוח הורה מלווה במסגרתה יוכלו ההורים לפקח על התנהגות הנהג החדש ברכב, תוכנית זו נועדה לתת פיתרון להורים המעוניינים לערוך מעקב אחרי מעשיהם של ילדם ברכב והיא נועדה להילחם בתאונות הדרכים.

על ביטוחי החיים של חברת מנורה מבטחים

חברת מנורה מבטחים מאפשרת ללקוחותיה לבחור מבין מסלולי ביטוח חיים רבים אשר יכולים להתאים לכל אחד ואחת. במסגרת ביטוחי החיים ניתן למצוא ביטוח סיעודי, ביטוח מנהלים, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח משכנתא וכיסויים נוספים למקרה של נכות או מוות מתאונה.

על ביטוחי העסק של חברת הביטוח מנורה מבטחים

מנורה מבטחים מודעת לסיכונים הרבים מולם עומדים בתי עסק ולכן היא השיקה מגוון רחב של פתרונות ביטוח אשר מותאמים באופן אינדיבידואלי לסוגי עסק שונים. חברת הביטוח מציעה למשל ביטוח חבות מוצר, ביטוח ימי, ביטוח הנדסי וביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח דירקטורים ונושאי משרה בכירה ועוד.

כל בעל עסק יכול לבחור מסלול אחד או כמה אשר מתאימים לצרכי העסק שלו ולהן על עצמו מבחינה כלכלית מול תרחישים אפשריים בעסקים.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום