ביטוח סקי לחו"ל

אחד מסוגי הספורט החביבים על מאות אלפי אנשים ברחבי העולם וגם בישראל הוא סקי, למרבה הצער ישראל לא ניחנה באתרי סקי מרשימים ומרבית חובבי הסקי הישראלים נוסעים באופן תדיר למגוון אתרי סקי בחו"ל. סקי נחשב לאחד מסוגי הספורט האתגרי הפופולריים ביותר וסוחף אחריו אנשים רבים מזה עשרות שנים.

על אף הפופולריות לה זוכה העיסוק בסקי בקרב אנשים בכל הגילאים, מדובר בספורט אתגרי לכל דבר, המלווה בסיכונים לא קטנים עבור העוסקים בו ובדרך כלל אינו כלול בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. על כן, חובבי סקי רבים משכילים לרכוש פוליסת ביטוח סקי לחו"ל שתכסה אותם במקרה וחלילה יפצעו במהלך הפעילות.

פוליסת ביטוח סקי לחו"ל – מה היא כוללת?

פוליסת ביטוח סקי לחו"ל מיועד להעניק כיסוי מקיף לאלו הבוחרים לטוס לאתרי סקי נבחרים בחו"ל וליהנות מחופשת סקי בראש שקט. הפוליסה נועדה לכסות את העוסקים בסקי במהלך שהות בחו"ל מבחינת ביטוח בריאות במדינה הזרה, ולהבטיח כי במקרה של פציעה יזכו לטיפול רפואי איכותי במהירות וללא הוצאות משמעותיות.

כמו כן, ישנן פוליסות ביטוח סקי לחו"ל שמבטחות גם את הציוד. לא מעט עוסקים בסקי מעדיפים לרכוש ציוד סקי איכותי ולא להשכיר ציוד באתר הסקי, ציוד זה הינו יקר במיוחד וביטוח סקי לחו"ל יכול לכסות גם את הציוד מפני אובדן, גניבה או נזקים לציוד.

העיסוק בסקי אומנם נחשב לעיסוק בטוח יחסית לסוגי ספורט אתגרי אחרים, אך עם זאת חשוב לזכור שגלישה במהירויות גבוהות במורד מדרוני שלג תלולים עלולה להוביל לפציעה ברמות שונות. כאשר סוג כזה של פציעה מתרחש בעת שהותנו בחו"ל עלינו להבין שעלויות הטיפול והחילוץ, במקרה של תנאי שטח קשים, עלול להאמיר למאות אלפי שקלים.

ביטוח סקי לחו"ל נועד להבטיח שבמקרה בו חלילה ניפצע, חברת הביטוח תיהיה אחראית לתשלומים השונים ולא נאלץ להוציא מכספנו הפרטי עבור הוצאות חילוץ, טיפול רפואי והטסה חזרה לארץ במקרה הצורך.

ביטוח סקי לחו"ל מכסה את המבוטחים בסכומים שונים לכל מקרה ומקרה וחשוב לבחור בביטוח סקי לחו"ל בעל תקרות כיסוי גבוהות ככל הניתן, על מנת להבטיח כי במקרה חירום לא נאלץ לדאוג מפני הוצאות שונות.

ביטוח סקי לחו"ל – איך בוחרים בביטוח מתאים?

כאמור, קיימים הבדלים בין פוליסת ביטוח אחת לשניה. כאשר אנו מגיעים לבחור את סוג הפוליסה אותה אנו מעוניינים לרכוש חשוב להחליט על סוגי הכיסויים להם אנו זקוקים ולבחור פוליסה שמתאימה לצרכינו בצורה הטובה ביותר.

כך למשל, עבור אנשים אשר משכירים את ציוד הסקי באתר הסקי בו הם שוהים, אין צורך לבחור בפוליסה שמעניקה כיסוי מקיף לציוד, עם זאת כבכל נסיעה לחו"ל מומלץ לבחור בפוליסה שתעניק כיסוי בסיסי לציוד האישי.

מנגד, עבור אנשים המטיסים את ציוד הסקי הפרטי שלהם לאתר הסקי, חשוב לרכוש פוליסת סקי לחו"ל שמכסה גם את הציוד. כמו כן, מומלץ לבחור בפוליסה שמעניקה כיסוי בסכומים התואמים את ערכו של הציוד אותו אתם מעוניינים לבטח ולא להסתפק בביטוח ציוד בסיסי שלא יכסה את כל הציוד היקר.

כאשר מסתכלים על הכיסויים השונים שעוסקים במקרים של פציעה, חשוב לבחור בפוליסת ביטוח סקי לחו"ל שמעניקה תקרות כיסוי גבוהות ככל הניתן. כמו כן, חשוב לשים לב למידת הכיסוי שמעניקה הפוליסה במקרים בהם יש צורך בחילוץ.

יש לזכור בחילוץ בתנאי שטח קשים יכול להגיע לעלויות משמעותיות, לעיתים נאלצים המחלצים להשתמש במסוק חילוץ שהשימוש בו עולה הון עתק, ועל כן חשוב לוודא כי תקרת הכיסוי לחילוץ הינה גבוהה מספיק על מנת להבטיח לכם חופשת סקי מהנה ובטוחה.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום