ביטוח ריסק ללא הצהרת בריאות

תוחלת החיים בישראל ובעולם עלתה. אנשים חיים יותר שנים ועם עובדה זו אין להתווכח. אך ככל שהטכנולוגיה והמדע התפתחו ואפשרו לנו לחיות שנים רבות יותר, אנו גם חולים יותר וכיום ניתן לראות כי אנשים חולים במגוון רחב יותר של מחלות וגם כאשר מדובר באנשים צעירים ובייחוד בגילאים מבוגרים.

ההתפתחות בתחום זה העלתה רבות את הסיכון לחלות במחלה קשה ואנשים מצאו עצמם עומדים מול שאלות קיומיות לגבי פרנסת המשפחה. כך למשל אם אצל אדם מסוים נפטרו כמה בני משפחה מאותה המחלה, הוא יהיה מעוניין לבטח את עצמו בביטוח חיים או ביטוח מחלות קשות כדי לוודא שמשפחתו תוכל להתפרנס בכבוד במידה והוא לא יהיה בתמונה. עובדה זו הופכת להיות קריטית במיוחד כאשר אדם מסוים הוא המפרנס העיקרי או הבלעדי של המשפחה ולמעשה הם תלויים בו מבחינה כלכלית.

ניתן לראות כי חברות הביטוח מגדילות את הפרמיה במידה והמבוטח מגיע ממשפחה בה היסטוריה של מחלות קשות, פעמים אנו אף יכולים לראות כי חברת הביטוח אינה מוכנה לספק ביטוח חיים לאדם שכבר חלה במחלה מסוימת או שהיא מוסיפה סעיף בפוליסה על פיו אין למבוטח כיסוי עבור מחלה ספציפית זו.

המועמדים המתאימים לרכישת פוליסת ביטוח ריסק ללא הצהרת בריאות

ביטוח ריסק הינו ביטוח בריאות ללא מרכיב חיסכון. זאת אומרת שבתום תקופת הביטוח ובמידה והמבוטח לא חלה או נפטר הוא לא יהיה זכאי לכספים מחברת הביטוח. ובכל זאת, מוצאים עצמם מבוטחים רבים משלמים כספים רבים או רוכשים פוליסות ביטוח שאינן מכסות עבור מחלות קיימות.

כיום ישנה פוליסה חדשה והיא נועדה לשרת בדיוק את הרוכשים הללו. מדובר על פוליסת ביטוח ריסק לחולים ולאוכלוסיות בסיכון. ניתן לרכוש את הפוליסה ללא הצהרת הבריאות הידועה בביטוחים אחרים וזאת כדי למנוע את המצב בו חברות הביטוח יסרבו לבטחו או לא יבטחו אותו עבור מחלה קיימת.

המועמדים המתאימים לביטוח זה הינם אנשים אשר חלו במחלה קשה והם מעוניינים לבטח את עצמם כדי להבטיח למשפחתם פרנסה במידה והם לא יחלימו מהמחלה.

מהם תנאי פוליסות ביטוח ריסק ללא הצהרת בריאות?

תנאי פוליסת ביטוח ללא הצהרת בריאות הינם הצטרפות ללא הצהרת בריאות, שלוש שנים בהם מקרה ביטוחי מוגדר מוות כתוצאה מתאונה ולא כתוצאה ממחלה, אם המבוטח נפטר באותן 3 שנים אזי חברת הביטוח תחזיר למשפחתו כ – 70% מהפרמיה אותה הוא שילם, החל מהשנה הרביעית מקרה ביטוחי יהיה גם מוות ממחלה.

מדוע חשוב לעשות ביטוח ריסק ללא הצהרת בריאות?

חשיבות רכישת ביטוח ריסק ללא הצהרת בריאות היא גדולה, מדובר על עתיד המשפחה שלכם במובנים רבים שכן התחום הכלכלי הוא זה שיהווה את ההשפעה הגדולה ביותר. ביטוח ריסק מבטיח לכם שקט בגזרה הכלכלית ואם יש לכם ילדים ואתם רוצים להבטיח את הפרנסה שלהם הרי שזו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

מה חשוב לדעת על ביטוח ריסק ללא הצהרת בריאות?

חשוב לציין כי ביטוח ריסק ללא הצהרת בריאות הוא לא ביטוח ריסק רגיל. בדרך כלל ביטוח ריסק הוא ביטוח זול לעומת הביטוח הרגיל וזאת משום שאין לו אפיק חסכוני, לעומת זאת כאשר אדם רוכש ביטוח ריסק לקבוצת סיכון מן הסתם שהסיכוי שהוא יחלה הוא גבוה יותר ולכן הפרמיה היא גבוהה יותר גם כן. כך או כך מדובר על הביטוח המשתלם ביותר לאנשים שנמצאים בקבוצות סיכון.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום