פוליסות ביטוח כללית

קופת חולים כללית מציעה לקהל לקוחותיה ליהנות מפוליסת ביטוח מושלם, מדובר על אחד מפוליסות הביטוח המקצועיות והמשתלמות בארץ וזאת משום שהיא מותאמת לקהל נרחב. מדובר על שירותים נרחבים במיוחד אשר אינם בסל הבריאות הממלכתי, הם מותאמים לקבוצות גיל ולמעשה לכל אחד ואחת ניתן להתאים את הביטוח המשתלם ביותר גם מבחינת הטיפולים וגם מבחינת. פוליסות ביטוח כללית כוללות מגוון רב של סוגי ביטוח המתאימים למצבים שונים בחיי הלקוח בקופה.

פוליסות ביטוח כללית –  סוגי ביטוח מושלם

נתחיל עם הילדים, הדבר החשוב לנו ביותר. פוליסות ביטוח כללית מציעה לנו ליהנות ממגוון רחב של טיפולים אשר מתאימים במיוחד לילדים, מדובר על הנחות והטבות מיוחדות כגון ביטוח שיניים לילדים, כל הטיפולים אשר קשורים להתפתחות הילד, הנחות בעת רכישת מוצרי אופטיקה לילדים, חיסוני מניעה ועוד.

חבילת הצעירים של כללית מותאמת לצרכי צעירים והיא כוללת הטבות והנחות בתחום רפואת השיניים, הנחות בתחום האופטיקה, הנחות על תרופות רבות ועל אתרי ספא ואף הנחות בלימודי רפואה משלימה במסגרת הלימודים סמינר הקיבוצים.

נשים נהנות גם כן מפוליסת ביטוח מיוחדת מבית פוליסות ביטוח כללית. מדובר על סל שירותים נרחב אשר כולל ניתוחים והשתלות בחו"ל, סל שירותים שקשור למהלך הריון, טרם היריון ולאחר הלידה. הטיפולים כוללים בדיקות גנטיות וסדנאות. כמו כן, פוליסת הביטוח כוללת גם אביזרים רפואיים והטבות בטיפולים אסתטיים.

קופת חולים כללית מציעה למשפחה ביטוח משפחה אשר עונה על כל צרכי המשפחה. שירותים אלו כוללים אביזרים רפואיים, שירותים אשר קשורים לאורח חיים בריא, השתלות וניתוחים פרטיים, התייעצויות עם רופאים מומחים והטבות בתחום רפואת השיניים.

לגיל הזהב קופת חולים כללית מציעה ביטוח מושלם אשר כולל שירותים רפואיים המותאמים לגיל הזהב. בין השירותים נוכל למצוא טיפולים פסיכולוגים, חיסוני מניעה, שהות במוסד רפואי לאחר אירוע לב ועוד.

מושלם פלטיניום הנו ביטוח בריאות מורחב במיוחד בו אין צורך בהצהרת בריאות ואין בו הגבלת גיל. מדובר על טיפולים נרחבים בתחום השיניים הכוללים טיפולי שיניים משמרים חינם עד גיל 18 ומעל גיל 18 ישנה הנחה של 70%. סל היריון מורחב אשר כולל ייעוץ רפואי נרחב וטיפולים רפואיים רבים, ניתוחים פרטיים בארץ בהשתתפות נמוכה של המבוטח, טיפולים אסתטיים בהשתתפות נמוכה של המבוטח, החזר של 50% במקרה של פינוי דחוף באמבולנס, החזר של 75% בטיפולי תרומת ביציות מחו"ל ועד לסכום של 10,000 לילד ראשון ושני ותרופות למחלת הסרטן.

על ביטוח נסיעות לחו"ל של קופת חולים כללית

פוליסות ביטוח כללית מכסות אתכם גם כאשר אתם בחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל של קופת חולים כללית ייתן לכם שקט נפשי כאשר אתם נמצאים בחו"ל. ביטוח הנסיעות לחו"ל כולל כיסוי נרחב של רופאים מקצועיים אשר זמינים אליכם במקומות רבים בעולם ועד שיחות ועידה כדי לסייע לכם בייעוץ רפואי כאשר אתם נמצאים בחו"ל. הביטוח אף כולל כיסוי למחלות קיימות.

כיסויי הביטוח הם נרחבים וכוללים בין היתר הוצאות אשפוז רפואי כולל הטסה רפואית במקרה הצורך, נסיעת מלווה, הוצאות רפואיות שאינן קשורות לאשפוז, כיסוי עבור פציעות ספורט אתגרי, ביטוח חפצים אישיים, סיכון רעידת אדמה, כיסוי למחשב נייד, כיסויי ללקויי הריון, ביטול נסיעה ועוד.

על הביטוח הסיעודי של קופת חולים כללית

פוליסות ביטוח כללית אינן יכולות להיות מוסלמות באמת ללא הביטוח הזה. מדובר על ביטוח סיעודי מקיף במיוחד אשר מספק כיסוי נרחב במיוחד לחולה הסיעודי. פוליסת הביטוח הסיעודי ניתן באמצעות חברת הביטוח דקלה לה מוניטין של חברה יציבה וגדולה בתחום הביטוחים.

את הפרמיה קובעים בהתאם לגיל המבוטח ועליו לשלם אותה אחת לחודש. אם יקלע המבוטח למצב סיעודי הוא ייהנה מזכאות לתגמולי ביטוח חודשיים מטעם חברת הביטוח ובאמצעותם הוא יוכל לקבל שירותי סיעוד שונים ואף ליהנות מהשתתפות  בהוצאות רפואיות אשר קרושות למצבו הסיעודי.

מדוע ביטוח זה משתלם לנו? קודם כל כי לא מדובר רק בגיל. כל אחד יכול בכל זמן שהוא להיקלע למצב בו הוא נחשב לחולה סיעודי ובין אם מדובר על תקופה חולפת ובין אם על מצב קבוע, הוא זקוק לשירותי רפואה מיוחדים שעולים לא מעט כסף. הביטוח הסיעודי נותן לכם שקט נפשי ואת הידיעה שבבוא העת יינתן לכם כיסוי כלכלי עבור מצב סיעודי.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום