פוליסות ביטוח מכבי

קופת חולים מכבי מציעה פוליסות ביטוח נרחבות ומשתלמות במיוחד ללקוחותיהם. ביטוח הבריאות הממלכתי מספק שירותים בסיסיים ולמעשה את כל הכיסויים הנותרים ניתן לקבל דרך קופת חולים מכבי.

פוליסות ביטוח מכבי נחשבות לרחבות במיוחד אך מחירן שווה לכל כיס, כיום כל אחד וכל אחת יכולים להתאים לעצמם פוליסת ביטוח מקיפה ומשתלמת ולהיות בטוחים כי במקרה הצורך יינתן להם מענה רפואי מקיף.

פוליסות ביטוח מכבי מגן זהב ומגן כסף

פוליסות ביטוח אשר נקראות מגן כסף ומגן זהב הינן פוליסות הביטוח המשלימות לכיסוי הממלכתי. ההבדל בניהן הוא גובה הפרמיה אותה משלמים הלקוחות מידי חודש וכמובן גובה ההשתתפות מצד קופת החולים במקרה הצורך.

מגן כסף הנו ביטוח בריאות משלים בו סכום ההשתתפות של קופת החולים נמוך מסכום ההשתתפות בביטוח מגן זהב ולכן קופת החולים ממליצה על ביטוח זהב למבוטחיה.

הביטוח כולל מגוון רחב במיוחד של כיסויים וטיפולים והנה רשימה חלקית שלהם : ניתוחים פרטיים בארץ, טיפולים לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז, טיפולי שיניים במסגרת מכבידנט, התייעצות עם מומחים פרטיים, טיפולים בתחום התפתחות הילד, החזרים והנחות ברכישה של אביזרים רפואיים שונים, הנחות בתחום הרפואה המשלימה, הנחות בתחום האסתטיקה, סל היריון מורחב במיוחד, השתתפות בחיסונים ובתרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות, השתתפות בהסעות אמבולנס, ניתוחים פרטיים, הבראה לאחר ניתוח לב, שתלים, שיקום לב ומעקב לאחר אירוע לב, רפואת ספורט ועוד.

על הביטוח הסיעודי של קופת חולים מכבי

פוליסות ביטוח מכבי הן מקיפות וכוללות בניהן את פוליסת ביטוח "מכבי סיעודי". מדובר על ביטוח סיעודי ייחודי אשר מקנה למבוטחים כיסוי עבור מצבים סיעודיים. תקופת הזכאות של הביטוח הנה רחבה, הזכויות ניתנות לחולה וזאת ללא קשר לזכויות שלו בביטוח הלאומי, אין תלות בגיל כניסה לביטוח וההשתתפות מצב מכבי שירותי בריאות היא מהגבוהה ביותר בהשוואה בין קופות החולים האחרות בארץ.

ניתן לבחור בין ארבע מסלולים אפשריים והם מסלול אשפוז סיעודי, מסלול מטפל ישראלי באמצעות חברת סיעוד, מסלול פיצוי למעסיק מטפל זר או מסלול פיצוי. בכל מסלול ישנה תקופת זכאות שונה ותקרת השתתפות שונה כאשר גם זו משנה כשמדובר במגן כסף או במגן זהב.

ההגדרה של מכבי שירותי בריאות למצב סיעודי זהה להגדרה של קופות החולים האחרות וגם להגדרות הביטוח הלאומי למצבים סיעודיים.

כמו כן, ישנם חריגים לפוליסת הביטוח והמצבים של חריגים אלו לא יוכלו המבוטחים ליהנות מכיסוי. למשל : לא יינתן כיסוי ביטוחי עבור מקרה ביטוח שקרה בעקבות שכרות או שימוש בסמים, שימוש בתרופות שלא על פי מרשם רופא, אירועים ביטחוניים או אירועים שקרו בעקבות פעולות איבה, מקרה ביטוחי אשר ארע לילד מתחת לגיל 12 חודשים, מקרה ביטוחי בשל זיהום רדיואקטיבי, מום מולד ועוד.

על ביטוח נסיעות לחו"ל של מכבי

פוליסות ביטוח מכבי כוללות ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח זה כולל כיסוי נרחב במיוחד אשר כולל ביטוח מטען, ביטוח למחשב נייד, הטסה רפואית לישראל, הרחבות להיריון, ספורט אתגרי, טיפולי שיניים במקרי חירום, הרחבות לסקי, הטסה רפואית לישראל ועוד.

כאשר אנו מדברים  על כיסוי נרחב אנו למעשה מדברים על כיסוי מלא כאשר מדובר בהוצאות חילוץ ימי או אווירי במדינה אחרת, כיסוי מלא עבור הטסת גופה במקרה של פטירה ואף כיסוי עבור טיפול רפואי אשר ניתן למחלה קיימת שהחמירה.

כמובן שכל תוספת והרחבה עולה עוד כסף, יש לחשוב היטב מהו אופי הנסיעה ולהתאים את הביטוח על פי אופי זה ותוך התחשבות בעובדה כי ביטוח זה יכול לשנות את הנסיעה מן הקצה אל הקצה.

על תוכנית הביטוח דרכונאים

פוליסות ביטוח מכבי ייחודיות רבות בזכות פוליסת הביטוח אשר נקראת "דרכונאים". מדובר על פוליסת ביטוח לתושבים חוזרים ולאנשים שאינם תושבי המדינה אך הם מעוניינים בביטוח בריאות.

תוכנית ביטוח זו מתאימה לסטודנטים אשר שוהים בארץ ללימודים, לאזרחים מחו"ל, לתיירים ולאנשים אשר נמצאים בארץ במסגרת שליחות מעבודה, ביטוח זה גם מתאים לילדים אשר הובאו ארצה לשם אימוץ ועדיין אין להם תעודת זהות.

הטיפולים בביטוח זה כוללים את כל הטיפולים מהם נהנים תושבי מדינת ישראל במסגרת חוק הבריאות הממלכתי. הם כוללים ביקורים אצל רופאים, בדיקות מעבדה, ניתוחים במקרה הצורך ועוד.

תוכן עניינים
שתפו את המאמר:
כאן לשירותכם
אנו זמינים עבורכם לכל שאלה

לשאלות, שירות לקוחות או כל עניין אחר אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:

מאמרים נוספים:

לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי

צרו איתנו קשר כבר היום